Wybielanie zębów


Estetyka uśmiechu w dzisiejszych czasach jest bardzo istotna. Osoby uśmiechające się szeroko, wzbudzają większe zaufanie i są postrzegane jako otwarte, atrakcyjne i pewne siebie. Niestety natura rzadko kogo obdarza idealnym uśmiechem, dlatego gabinet Amico Dental oferuje cały wachlarz zabiegów estetycznych, począwszy od wybielania poprzez licówki a na ozdobach na zęby skończywszy.Zapraszamy na konsultacje do naszego gabinetu. Dowiedzą się Państwo jak przy użyciu najnowszych technologii, możemy sprawić aby uśmiechali się Państwo szeroko, radośnie i bez kompleksów.

  • Wybielanie w gabinecie
  • Wybielanie nakładkowe
  • Licówki lub korony
  • Rekonstrukcje kompozytowe
  • Profesjonalne oczyszczanie zębów.
  • Ozdoby na zęby

Wybielanie - białe zęby sprawiają , iż uśmiech jest bardziej promienisty, twarz wygląda młodziej a osoba z pięknym białym uśmiechem postrzegana jest jako zdrowa i atrakcyjna. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy dwie możliwości uzyskania takiego efektu.

Metoda nakładkowa - w tej metodzie w gabinecie stomatologicznym pobieramy wycisk, następnie wykonywane są silikonowe nakładki na zęby. Pacjent otrzymuje od lekarza żel, który za pomocą nakładek aplikuje w domu na zęby, według zaleceń i pod kontrolą stomatologa. Jest to metoda wygodna, bezpieczna i umożliwiająca nawet pacjentom z nadwrażliwością, uzyskanie pięknego uśmiechu.

Metoda wybielania w gabinecie z zastosowaniem lampy. Na zęby nakładamy żel, którego działanie aktywujemy przy pomocy specjalnej lampy. Dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć piękny biały uśmiech już na jednej wizycie.

KONTAKT


Amico Dental

ul. Ratajczaka 9/20/21
21-040 Świdnik

e-mail: amicodental@amicodental.pl

tel/fax:

tel.: 81 458 00 29
gsm: 512 570 035

fax: 81 458 00 29

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 900-1900
sobota: 900-1400

dentysta Świdnik Amico Dental     Amico Dental • Świdnik • Ratajczaka 9/20-21

Dentysta Świdnik, gabinet Stomatologiczny Świdnik
Projekt i realizacja: webdeveloper